Kanser Belirtileri
ana sayfa bize ulaşın hakkımızda üyelik site haritası         English ENGLISH
danışma kurulu gıda güvenliği dergisi bilimsel görüş ve raporlar haberler etkinlikler & projeler şehir efsaneleri efsa videoları sıkça sorulan sorular yararlı linkler

dernekten haberlertürkiyeden haberlerdünyadan haberler

Dernekten Haberler

Sayfa: 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15     ««ilk   «önceki     sonraki»   son»»

Bolu'da "Güvenli Gıda Noktası" Dönemi Başlıyor 23 Aralık 2011, Cuma

resimToplumda "gıda güvenliği" konusunda algının artırılması için çalışmalar yapan ve bugüne kadar birçok projeye imza atan Gıda Güvenliği Derneği, Bolu Belediyesi ve Bolu Lokantacılar Aşçılar ve Pastacılar Esnaf Odası ile "Güvenli Gıda Noktası" proje kapsamında 22 Aralık 2011'de protokol imzalayarak yeni bir işbirliği içine girdi.

 

devamı...

3.Gıda Güvenliği Kongresi Duyuru 2 Aralık 2011, Cuma

Duyuruya ulaşmak için tıklayınız.

devamı...

GGD Ege Bölge Temsilciliği Açılışı "Gıdada İzlenebilirlik" Sempozyumuyla Gerçekleşti 28 Ekim 2011, Cuma

Gıda Güvenliği Derneği, gıda güvenliğine yönelik ihtiyaç duyulan çözümleri daha geniş bir platformda yaygınlaştırmak amacıyla Ege Bölge Temsilciliğini kurarak açılışını 25 Ekim 2011'de sektörün geniş katılımıyla gerçekleştirdi.

devamı...

GGD Ege Bölge Temsilciliği Açılışı ve Gıda Günleri-5 "Gıda İzlenebilirlik" Sempozyumu 19 Ekim 2011, Çarşamba

Gıda güvenliğine yönelik çözümleri daha geniş bir platformda üretmek ve yaygınlaştırmak amacıyla kurulan " GGD - Ege Bölge Temsilciliği"nin Açılışı 25 Ekim 2011 Sabancı Kültür Sarayında İzmir'de gerçekleştirilecektir. Açılış kapsamında Türkiye Kalite Derneği İzmir Şubesi işbirliği ile düzenlenen "Gıdada İzlenebilirlik" sempozyumuna ve açılışımıza tüm gıda güvenliği dostları davetlidir.  

devamı...

3.Gıda Güvenliği Kongresi 3-4 Mayıs 2012'de 19 Ağustos 2011, Cuma

3.Gıda Güvenliği Kongresi 3-4 Mayıs 2012'de Harbiye Askeri Müze'de gerçekleştirilecektir.

devamı...

Acı Kaybımız 4 Ağustos 2011, Perşembe

resim

 

 

Derneğimizin bir önceki dönem Yönetim Kurulu üyesi sevgili çalışma arkadaşımız Sayın Ahmet Çetin'i dün ( 3.8.2011)  kalp krizi neticesinde kaybetmiş bulunuyoruz.

devamı...

Başımız sağ olsun 5 Temmuz 2011, Salı

resimDerneğimizin Danışma Kurulu Üyesi ve ODTÜ Gıda Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi değerli Hocamız Sayın Prof. Dr.Levent Bayındırlıyı yitirdik. Acımız çok büyük.

devamı...

"Hijyen ve Gıda Güvenliği Bilinçlendirme" Projesi Kadıköy İlçesinde Başlıyor 22 Şubat 2011, Salı

Gıda Güvenliği Derneği, Kadıköy Belediyesi ve Kadıköy Kent Konseyi işbirliğinde gıda  işletmelerinde çalışan personele ve işyeri sahiplerine yönelik gıda hijyeni eğitiminin verilmesini amaçlayan proje ilk olarak Caferağa, Osmanağa ve Rasimpaşa Mahallerinden oluşan pilot bölgede gerçekleştirilecek.

devamı...

F4ESL – Tarladan Çatala Avrupa Gıda Mevzuatı Eğitim Programı 9 Şubat 2011, Çarşamba

resimGıda Güvenliği Derneği'nin denetçi ortak göreviyle yer aldığı AB projesi F4ESL – Tarladan Çatala Avrupa Gıda Mevzuatı Eğitim Programı (From Farm to Fork European Food Safety Legislation), gıda zincirinde yer alan tüm paydaşlara en yeni eğitim metotları ile mesleki eğitim sağlayan, AB Gıda Güvenliği Mevzuatı üzerine yenilikçi ve gelişmiş online bir eğitim programıdır.

devamı...

2.Gıda Güvenliği Kongresi Sonuç Bildirgesi Açıklandı 20 Aralık 2010, Pazartesi

2.Gıda Güvenliği Kongresi'nin ardından kamuoyu ile paylaşmak üzere tartışılan konular ve mutabakata varılan noktaları içeren "kongre sonuç bildirgesi" Kongre Başkanı Samim Saner tarafından açıklandı.

 

devamı...

Sayfa: 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15     ««ilk   «önceki     sonraki»   son»»

caretta iletisimTAYBO.NET