Kanser Belirtileri
ana sayfa bize ulaşın hakkımızda üyelik site haritası         English ENGLISH
danışma kurulu gıda güvenliği dergisi bilimsel görüş ve raporlar haberler etkinlikler & projeler şehir efsaneleri efsa videoları sıkça sorulan sorular yararlı linkler

Dernekten Haberler
Gıda Güvenliği Derneği'ne Üstün Hizmet ve Başarı Ödülü

Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu tarafından düzenlenen geleneksel "Dünya Gönüllüler Günü 2016 Ödül Töreni" Ankara Sanayi Odası Meclis Salonu'nda gerçekleşti. Çok sayıda Sivil Toplum kuruluşunun ödül aldığı törende, Gıda Güvenliği Derneği, toplumda gıda güvenliği farkındalığının yaratılmasına yönelik çalışmaları nedeniyle "Üstün Hizmet ve Başarı Ödülü'ne layık görüldü.

Gıda Güvenliği Derneği Başkanı Samim Saner: ‘' Böyle önemli bir günde, en temel hedefimiz olan gıda güvenliği bilincinin geliştirilmesinde yön verici, organize edici ve yaygınlaştırıcı faaliyetlerde bulunan lider kurum olma yolundaki çabamızın bu değerli ödül ile takdir edilmesi çok onur vericidir. Gıda Güvenliği Derneği olarak üretici ve tüketici çerçevesinde, gıda güvenliği adına kendini geliştirmek isteyen tüm kurumların ve bireylerin yanındayız. Gıda güvenliği kavramının tüm toplumda benimsenmesi ve yaygınlaştırılması için mücadele ettiğimiz bu süreçte bizlere destek olan tüm dernek üyelerimize ayrıca teşekkür etmek isterim. ‘' dedi.

Birleşmiş Milletler, 1985 yılında aldığı karar ile gönüllü çalışmaları ve faydalarını dünya çapında duyurmak ve gönüllü programlara katılımı arttırmak amacıyla her yıl ‘5 Aralık' tarihini Dünya Gönüllüler Günü olarak kabul etti. Ankara Sivil Toplum Kuruluşları tarafından her yıl geleneksel hale getirilen Dünya Gönüllüler Günü için düzenlenen bu ödül töreni ile Sivil Tolum Kuruluşlarının önemi bir kez daha vurgulandı.

 

16 Aralık 2016, Cuma

geri
caretta iletisimTAYBO.NET