Kanser Belirtileri
ana sayfa bize ulaşın hakkımızda üyelik site haritası         English ENGLISH
danışma kurulu gıda güvenliği dergisi bilimsel görüş ve raporlar haberler etkinlikler & projeler şehir efsaneleri efsa videoları sıkça sorulan sorular yararlı linkler


gıda dedektifleri logo
"Çocuklar unutmayın, siz Gizli Dedektifsiniz"
DEDEKTİF GİRİŞİ
İsim:
Şifre:
 

Sevgili Dedektifimiz Hoşgeldin.

Dedektif sayfalarını kullanmak için soldaki mavi renkli menüyü kullanabilirsin.

  • "Giriş Sayfası" linkine tıklayarak şu anda okuduğun sayfayı açabilirsin.
  • "Dedektif Bilgileri" linkini kullanarak kişisel bilgilerini güncelleyebilirsin. Okulunun adını, okul numaranı ve şifreni bu bölümden değiştirebilirisin. Eğer isminde hata varsa Gıda Güvenliği Derneği ile iletişime geçmen gerekir.
  • "Dedektif Formları" linki en çok kullanacağın bölüm olacak. Burada listelenmiş form isimlerinden birisine tıkladığında, formun sayfası açılır. Bu bölümden istersen "Yazdırma" düğmesine tıklayarak formun boş çıktısını alabilirsin, istersen de formu doldurarak gönderebilirsin. Formu doldururken, neresi için uyguladığın hakkında bilgiyi yazmayı unutma!
  • "Çıkış" linkini kullanarak Gıda Dedektifi bölümünden çıkabilirsin. Tekrar girmek için ismini ve şifreni kullanman gerekecektir.

Kolay gelsin. Unutma; sen Gizli Dedektifsin...

Gıda Dedektifleri Dosyaları
Gıda Dedektifleri Haberleri

Sayfa: 1 2     ««ilk   «önceki    

İstanbul Vali Yardımcısı Sn.Hürrem Aksoy'ın GD'ne Önsöz'ü 15 Temmuz 2008, Salı Tüm dünyada ve Türkiye 'de  güvenli, yeterli ve dengeli beslenme konuları önemli bir gündem oluşturmaktadır. devamı...

"Gıda Dedektifleri" projesi nedir? 17 Haziran 2008, Salı

İlkokul çağındaki çocuklara (4-5. sınıf) eğitimler yoluyla gıda güvenliği bilincini yaratmak (eğitim modülü), ve onların alışveriş, yemek yeme vb gıda güvenliğini ilgilendiren her aşamada bir dedektif gibi görev almalarını sağlayarak, küçük yaşlarda başlayacak olan farkındalığı yaratmaktır.

devamı...

Sayfa: 1 2     ««ilk   «önceki    

caretta iletisimTAYBO.NET