Kanser Belirtileri
ana sayfa bize ulaşın hakkımızda üyelik site haritası         English ENGLISH
danışma kurulu gıda güvenliği dergisi bilimsel görüş ve raporlar haberler etkinlikler & projeler şehir efsaneleri efsa videoları sıkça sorulan sorular yararlı linkler

dernekten haberlertürkiyeden haberlerdünyadan haberler

Dernekten Haberler

Sayfa: 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14     ««ilk   «önceki     sonraki»   son»»

Hijyenik Tasarımlar Eğitimi 23 Kasım 2013, Cumartesi

Gıda Güvenliği Derneği - Avrupa Hijyenik Mühendislik ve Dizayn Grubu EHEDG İşbriliği ile 5-6 Aralık 2013 tarihinde "Hijyenik Tasarımlar" Eğitimi gerçekleştirilecektir.

devamı...

GGD Başkanı CNNTürk'de - Program Kaydı 21 Ekim 2013, Pazartesi

Gıda Güvenliği Derneği Başkanı Samim Saner CNN Türk'de 21 Ekim 2013 de yayınlanan Paranın Gündemi programının konuğu oldu. Bu keyifli yayını haberin devamındaki linkten izleyebilirsiniz.

devamı...

GGD CNNTürk Programında 20 Ekim 2013, Pazar

Gıda Güvenliği Derneği Başkanı Samim Saner,  21 Ekim 2013 Pazartesi günü saat 10:30'da CNNTürk'de yayınlanan " Paranın Gündemi" programında yer alacaktır.

devamı...

Gıda Güvenliği Derneği 5.Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı 25 Haziran 2013, Salı

Gıda Güvenliği Derneği 5.Olağan Genel Kurul toplantısı 3 Haziran 2013 tarihinde üyelerin katılımıyla By Otel'de gerçekleştirildi.

devamı...

GGD Görsel Medyada 6 Haziran 2013, Perşembe

Gıda Güvenliği Derneği Başkanı Samim Saner son haftalarda sıklıkla TV programlarına konuk olarak, 4.Gıda Güvenliği Kongresi, gıda katkı maddeleri, genetiği değiştirilmiş organizmalar ve gıda zehirlenmeleri konularında kamuoyuna bilgi vermişti. TV kayıtlarına erişmek için devamı tıklayınız.  

 

 

devamı...

4.Gıda Güvenliği Kongresi Sonuç Bildirgesi Yayınlandı 5 Haziran 2013, Çarşamba

Bu kapanış bildirgesinde yer alan aşağıdaki maddeler 4.Gıda Güvenliği Kongresinin çeşitli oturumlarında ve panellerinde dile getirilen ortak görüşlerin özetlenmesiyle ortaya çıkmıştır.

devamı...

4.Gıda Güvenliği Kongresi'nde Gıda Güvenliğinde 2023 Vizyonu Masaya Yatırıldı 23 Mayıs 2013, Perşembe

Gıda güvenliği konusunda Balkanlar, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu'nun en büyük kongresi olan Gıda Güvenliği Kongre'si, 4'üncü kez devlet kurumları, üniversiteler, ilgili tüm meslek grupları ve gıda sektörünün yerli ve yabancı bileşenlerini bir araya getirdi. İki gün boyunca yoğun ilgi ile gerçekleşen kongreye yaklaşık 700 kişi katıldı.

devamı...

Gıda Güvenliği ile İlgili Farkındalık Yaratma" Proje Yarışması Sonuçları 11 Mayıs 2013, Cumartesi

4.Gıda Güvenliği Kongresi kapsamında düzenlenen "Gıda Güvenliği ile İlgili Farkındalık Yaratma" proje yarışması sonuçları belli oldu.  Dereceye giren öğrencileri tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.  

devamı...

Gıda Katkı Maddeleri Konusunda Bilimsel Gerçeklerle Çelişen Risk Algısı Yaratılıyor 10 Nisan 2013, Çarşamba

Gıda güvenliği alanında dünyanın en büyük mesleki organizasyonu olan IAFP - Uluslararası Gıda Koruma Birliği ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı işbirliğinde, 14 - 15 Mayıs 2013 tarihleri arasında Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi'nde dördüncüsü düzenlenecek olan Gıda Güvenliği Kongresi'nin Bilimsel Danışma Kurulu üyesi ve Uluslararası Toksikoloji Birliği Eski Başkanı Prof.Dr. Ali Esat Karakaya gıdada katkı maddelerine açıklık getiriyor!!!

devamı...

Gıda Güvenliğinde Bilgi Kirliliği! Kime Güveneceğiz? 19 Mart 2013, Salı

Gün geçmiyor ki, yazılı veya görsel basında bir gıda maddesinin insan sağlığını nasıl büyük tehlikelere attığı iddiasına şahit olmayalım. İfade edilenler son derece korkutucu. İşin ilginci hatta belki de trajik yanı bunu söyleyenler akademik ünvan sahibi kişiler! Kime inanacağız? Doğru bilgiye nasıl ulaşacağız?Gıda güvenliği alanında dünyanın en büyük mesleki organizasyonu olan IAFP - Uluslararası Gıda Koruma Birliği ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı işbirliğinde, 28 meslek örgütü ve sivil toplum kuruluşunun desteğinde 14 - 15 Mayıs 2013 tarihleri arasında Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi'nde dördüncüsü düzenlenecek olan Gıda Güvenliği Kongresi'nin Kongre Koordinatörü Petek ATAMAN, kongre esnasında "Gıda Güvenliği ve Risk İletişimi" oturumunda; "Gıda Güvenliği ve Halk Sağlığı" oturumunda ve Çocuk Hastanesi Oakland Araştırma Enstitüsü'nden Dr.Bruce Ames  tarafından sunulacak olan ana oturumda ela alınacak konulara dikkatleri çekiyor!

devamı...

Sayfa: 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14     ««ilk   «önceki     sonraki»   son»»

caretta iletisimTAYBO.NET