Kanser Belirtileri
ana sayfa bize ulaşın hakkımızda üyelik site haritası         English ENGLISH
danışma kurulu gıda güvenliği dergisi bilimsel görüş ve raporlar haberler etkinlikler & projeler şehir efsaneleri efsa videoları sıkça sorulan sorular yararlı linkler

dernekten haberlertürkiyeden haberlerdünyadan haberler

Dernekten Haberler

Sayfa: 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13     ««ilk   «önceki     sonraki»   son»»

GGD TRT Haber'de 5 Şubat 2015, Perşembe

Birkaç gün önce marketten aldıkları tavuk ve mantar nedeniyle gıda zehirlenmesi şüphesi yaşayan çift'ten birinin vefat etmesi haberi üzerine, Gıda Güvenliği Derneği Başkanı Samim Saner ile gıda zehirlenmeleri...

devamı...

GGD NTV "Haber Aktüel" Programının Konuğu 3 Şubat 2015, Salı

5.Gıda Güvenliği Kongresi Kongre Koordinatörü Petek Ataman bugün NTV "Haber Aktüel "programının canlı yayın konuğu olarak,

devamı...

GGD Habertürk Haber Masası Programının Konuğu Oldu 29 Ocak 2015, Perşembe

Gıda Güvenliği Derneği Samim Saner 29.01.2015 Habertürk TV'de yayınlanan ve Jülide Ateş'in sunduğu Haber Masası Programının canlı yayın konuğu olarak,

devamı...

Süt ve Süt Ürünleri Hakkında Yapılan Yanlış Bilgilendirmeler 26 Ocak 2015, Pazartesi

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Süt Teknolojisi Bölümü Başkanı ve GGD Bilimsel Danışma Kurulu Üyesi Prof.Dr.Barbaros Özer, 19 Ocak 2015 tarihli Fox TV Ana Haber bülteni ile A-haber sabah haber kuşağı bülteninde yer alan süt ve süt ürünlerinin katkılı olup olmadığının anlaşılmasına yönelik haber ile endüstriyel içme sütü ve yoğurt ürünlerinin neden uzun süre bozulmadığına ilişkin değerlendirmeler hakkında görüşlerini açıkladı.

devamı...

Gıda Dedektifleri Eğitimi Gerçekleştirildi 18 Ekim 2014, Cumartesi

resimGıda Güvenliği Derneği tarafından Ankara Hisar Koleji  işbirliği ile  1 Ekim 2014 tarihinde 5. sınıf öğrencilerine "Gıda Dedektifleri " eğitimi verildi. 

Ankara Hisar Kolejinden toplam 45 öğrencinin katıldığı eğitim GGD üyelerinden Ece Mülayim eğitmenliğinde yapılarak öğrencilerin ilgi odağı oldu.


 

devamı...

Tüm Ülkemize Başsağlığı Dileriz 14 Mayıs 2014, Çarşamba

resim

devamı...

"Hijyenik Tasarım" Eğitimi 22 Nisan 2014, Salı

7-8 Mayıs 2014 tarihlerinde Elite World Otel'de EHEDG eğitim modülleri ile ilk defa Türkçe olarak  "Hijyenik Tasarım" Eğitimi gerçekleştirilecektir.

devamı...

GGD TV Net'de 15 Ocak 2014, Çarşamba

Gıda Güvenliği Derneği Başkanı Samim Saner, 14 Ocak 2014 Salı günü TV Net'de ekrana gelen "‪Sağlık Raporu" programının konuğu oldu.

devamı...

Gıda Sektörü Hijyenik Tasarımlar Eğitimi'nde 31 Aralık 2013, Salı

Gıda Güvenliği Derneği (GGD) ve merkezi Almanya'da bulunan dünyanın hijyenik tasarım ve mühendislik alanındaki refarans kurumu EHEDG işbirliği ile Hijyenik Tasarımlar Eğitimi 5-6 Aralık 2013 tarihlerinde 67 kişinin katılımıyla By Otel'de gerçekleştirildi.

resim

 

                           

devamı...

Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi (EFSA) Aspartamın güvenilir olduğunu bir kez daha açıkladı. 23 Aralık 2013, Pazartesi

"Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi (EFSA) gerçekleştirdiği aspartam risk değerlendirmesinde,  aspartam ve aspartam parçalandığında ortaya çıkan ürünlerin kullanımının tüketim açısından güvenli olduğu sonucuna vardı.

devamı...

Sayfa: 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13     ««ilk   «önceki     sonraki»   son»»

caretta iletisimTAYBO.NET